Hakkımızda

Kekova Tekne Turu olarak Antalya, Kaş, Kaleköy, Üçağız, Demre ve Kekova bölgesinin en güzel koylarında 1998 yılından itibaren Kekova tekne turu düzenliyoruz.

Kekova Tekne Turu Hakkımızda 2 Kekova Tekne Turu Hakkımızda 3

Kekova Tekne Turu Hakkımızda

Kekova Tekne Turu olarak Antalya, Kaş, Kaleköy, Üçağız, Demre ve Kekova bölgesinin en güzel koylarında 1998 yılından itibaren Kekova tekne turu düzenliyoruz. Kekova tekne turları ilk olarak Kaleköy’de pansiyonumuzun müşterilerine daha iyi bir tatil hizmeti sunmak için başlattığımız gezi turları zaman içerisinde Kekova tekne turu olarak yerini almıştır. Kekova tekne turu hizmeti kapsamında Batık Şehir, Kral Mezarları, Salyangoz Koyu, Aperlai, Kaleköy, Akvaryum Koyu ve Tersane Koyu bölgelerinde Kekova tekne turu düzenliyoruz. Denizin, kumun, sakinliğin ve tatilin keyfini Kekova tekne turu ile çıkarabilirsiniz.

Kekova tekne turları 2 saatlik, 3-4 saatlik, tüm gün boyu ya da gece konaklamalı olarak yapılabilir.

Kekova tekne turu için mutlaka tekne seçimi yapınız.

Kekova tekne 2 ve Kekova tekne 3 resimlerine bakabilirsiniz. Bizim için müşteri bugünün misafiri yarının dostutur. Kekova tekne turu için iletişim bölümünden bize ulaşın. Kaptanlarımız her gün hizmetinizde.

Tekneler
Kekova Tekne Turu Fiyat Teklifi Al
Kekova tekne turu fiyat teklifi al. Hemen bizi arayın özel Kekova tekne turu fiyatlarını öğrenin. Telefon: +90 533 151 98 76