Kaş Tekne Turu


Kaş Tekne Turu için kaptanlarımız Antalya’nın Demre, Kaleköy, Üçağız ve Kaş bölgesinin en güzel yerlerinde ve koylarında Kaş tekne turu düzenlemektedir.

Kısa Kaş Tekne Turu

Kısa Kaş tekne turu bir buçuk saat Kaleköy, Batık Şehir ve Tersane Koyu gezisi yapılmaktadır. Kaleköy ve Batık Şehir gezilerek Tersane koyu kumsalında 30 dakika yüzme molası verilerek limana geri dönülür.

Günlük Kaş Tekne Turu

Günlük Kaş tekne turu sabah saat 10:30 – 17:00 saatleri arasındadır. Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Hamidiye Koyu, Kaleköy ve Boğazlar mevki gezilmektedir. Öğle yemeği, yüzme molası ve meyve ikramı yapılır.

Kaş Tekne Turu

Yatılı Kaş tekne turu 3 gece 3 gündüz, 5 gece 5 gündüz ve 7 gece 7 gündüz tur seçenekleri bulunmaktadır. Kekova bölgesinin tüm koyları gezilmektedir. 7 gece ve 7 gündüz tur seçeneğinde Kekova bölgesi tüm koyları, Kaş bölgesi koyları, Kalkan koyları ve Yunan adası olan Meis adasını ziyaret ediyoruz. Kaş tekne turu için telefon numaramızdan bizi arayın.

Kaş Tekne Turu
Kaş Tekne Turu Fiyat Teklifi Al

Kaş tekne turu fiyat teklifi al. Hemen bizi arayın özel Kekova tekne turu fiyatlarını öğrenin. Telefon: +90 533 151 98 76