Kekova Tekne Turları


Kekova Tekne Turları, hizmetleri kapsamında saatlik, gecelik, günlük ve haftalık Antalya Demre Kekova’da Kekova tekne turu ve Kekova tekne turları düzenliyoruz.

Kekova Tekne Turları Kekova

Kekova tekne turları için saatlik kısa turlar, gecelik turlar, günlük turlar ve haftalık turlar olarak Kekova, Demre ve Kaş bölgesine geziler düzenliyoruz.

Saatlik kısa turlarda Kaleköy, Batık Şehir ve Tersane Koylarına geziler düzenliyoruz. Günlük turlarda Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Hamidiye Koyu, Kaleköy ve Boğazlar mevki gezileri düzenliyoruz.

Kısa Kekova Tekne Turları

Kısa Kekova tekne turları bir buçuk saat Kaleköy, Batık Şehir ve Tersane Koyu gezisi yapılmaktadır. Kaleköy ve Batık Şehir gezilerek Tersane koyu kumsalında 30 dakika yüzme molası verilerek limana geri dönülür.

Günlük Kekova Tekne Turları

Günlük Kekova tekne turları sabah saat 10:30 – 17:00 saatleri arasındadır. Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Hamidiye Koyu, Kaleköy ve Boğazlar mevki gezilmektedir. Öğle yemeği, yüzme molası ve meyve ikramı yapılır.

Yatılı Kekova Tekne Turları

Yatılı Kekova tekne turları 3 gece 3 gündüz, 5 gece 5 gündüz ve 7 gece 7 gündüz tur seçenekleri bulunmaktadır. Kekova bölgesinin tüm koyları gezilmektedir. 7 gece ve 7 gündüz tur seçeneğinde Kekova bölgesi tüm koyları, Kaş bölgesi koyları, Kalkan koyları ve Yunan adası olan Meis adasını ziyaret ediyoruz. Daha detaylı bilgi için telefon numaramızdan bizi arayın.

Kekova Tekne Turları