Kekova Tekne Turu

Kekova Tekne Turları

Kekova tekne turları hizmetleri kapsamında saatlik, gecelik, günlük ve haftalık Antalya Demre Kekova’da Kekova tekne turu ve Kekova tekne turları düzenliyoruz.

Kekova Tekne Turları

Kekova tekne turları için saatlik kısa turlar, gecelik turlar, günlük turlar ve haftalık turlar olarak Kekova, Demre ve Kaş bölgesine geziler düzenliyoruz.

Saatlik kısa turlarda Kaleköy, Batık Şehir ve Tersane Koylarına geziler düzenliyoruz. Günlük turlarda Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Hamidiye Koyu, Kaleköy ve Boğazlar mevki gezileri düzenliyoruz.

Kekova Yatılı Tur 3 Gece 3 Gündüz

Birinci gün batı kısım da ki koyları görüyoruz ve bunlar Burç Koyu, İkiz Koylar, Esmeralda Koyu, Katır İskelesi ve Gökkaya Koyu görülür. Aslında bu program da tamamen bölgede ki tüm koyları görüyorsunuz programı günübirlik teknelerin saatlerine göre ayarlıyoruz ki koylar da çok kalabalık olmasın. İkinci gün Çamlıca Koyu, Buzalık Koyu, Er Liman Koyu, Karaloz Koyu ve Salyangoz Koyu. Üçüncü gün Tersane Koyu, Akvaryum Koyu, Kocakarı Koyu, Değirmenlik Koyu ve Sakal Tutan Koyu. Kısacası Kekova bölgesinde yer alan tüm koyları görebilirsiniz fakat biz size bu turu 3 gün gibi bir sürede yapmanız yerine 4 ya da 5 günlük sürede yapmanızı öneririz. Çünkü her koyda uzun süreler geçirerek Kekova tekne turunun tadını çıkarın.

Kekova Yatılı Tur 5 Gece 5 Gündüz

Kekova bölgesinde ki tüm koylar görülür. Bu turumuza ilave olarak Kaş görülür ve yol üzerinde ki koylar görülür. Bunlar Aperlai Koyu, Eleksi Koyu, Hidayet Koyu, İnönü Koyu, Ufak Dere Koyu ve Limanağzı. Bu tur için 1 gece konaklamayı kaş limanı içerisinde yapmayı tavsiye ediyoruz. Fakat misafir koy da uyumaya devam etmek isterse Limanağzı Koyu gece kalmak için çok ideal bir koydur.

Kekova Yatılı Tur 7 Gece 7 Gündüz

Kekova bölgesi tüm koyları, Kaş bölgesi koyları, Kalkan koyları ve Yunan adası olan Meis adasını ziyaret ediyoruz. Kekova Tekne Turu detaylı bilgi için iletişim bölümünden bizlere ulaşın.

Kekova Tekne Turları