Kekova Tekne Turu Kral Mezarları

Kekova Tekne Turu Kral Mezarları gezisi için saatlik, gecelik, günlük ve haftalık olmak üzere Antalya Demre Kekova’da Kral Mezarları gezi turu düzenliyoruz.

Kral Mezarları

Kekova Tekne Turu Kral Mezarları Kekova

Kral Mezarları Kaş, Kekova ve Simena’nın adeta sembolü olmuşlar. Her yerde karşınıza çıkıyorlar. Üçağız köyünden Kaleköy’e gelirken teknelerin bağlandığı Kekova koyunda batık merdivenleri olan Papaz Adası ile Kaptan Adası dikkatleri çekiyor. Ayrıca bir kısmı suyun altında kalan Kral mezarlarını görüyorsunuz. Kral mezarları en çok, kaleye tırmanma yönüne göre sağ tarafta kalan Nekropol alanında bulunuyor. Bugünkü teknolojiyle bile yapılması zor olan mezarlar değişik konumlarda yapılandırılmış. Bu mezarların sırları kendilerinde saklıdır. Üzerlerindeki işlemeler, kendilerini diğerlerinden ayıran semboller bir şeyler anlatmak ister gibi. Birçoğu çok yaşlı zeytin ağaçlarının altındadır. Bir inanışa göre kral mezarlarına krallar şahsi eşyaları ile gömülürlermiş.

Sizde Kekova Tekne Turu Kral Mezarları gezisine katılmak için Kekova Tekne Turu hizmetleri kapsamında telefon iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere uygun fiyatlarla Kekova tekne turu fiyatları sunalım.

Kekova Tekne Turu Fiyat Teklifi Al
Kekova tekne turu fiyat teklifi al. Hemen bizi arayın özel Kekova tekne turu fiyatlarını öğrenin. Telefon: +90 533 151 98 76