Kekova Tekne Turu Salyangoz Koyu

Kekova Tekne Turu Salyangoz Koyu gezisi için saatlik, gecelik, günlük ve haftalık olmak üzere Antalya Demre Kekova’da Salyangoz Koyu gezi turu düzenliyoruz.

Salyangoz Koyu

Kekova Tekne Turu Salyangoz Koyu Kekova

Salyangoz Koyu Kekova’nın en huzurlu, sakin ve güzel koylarındandır. Akdeniz'e uzanan tek kapısı gibi olan koy Kekova adasının tam arka tarafına düşmektedir.

Bu gezi biraz uzun sürecek. Diğerlerine nazaran... Orada bir tek sizsiniz. Ne bir kimse, ne bir uygarlık ne de herhangi bir insanoğlu eli değmiş bir yapı. Bu da Salyangoz koyunun cazibesinden biridir. Akdeniz'e uzanan tek kapısı labirent gibi. Kolay bulunan bir yer olmadığından sadece bilmek zorunda kalanların bildiği bir koy olsa gerek.

Denizi hiç bu kadar duru görmediniz. Ve bu renk ahengini hiç bir palette keşfedemedi hiçbir ressam. Yine abalıklar dans etmekte suyun en fazla 5 metre altında ve gözlerinizin önünde.

Huzurlu, sakin ve güzel bir tatil için Antalya Kekova’da Salyangoz Koyuna bekleriz.

Sizde Kekova Tekne Turu Salyangoz Koyu gezisine katılmak için Kekova Tekne Turu hizmetleri kapsamında telefon iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere uygun fiyatlarla Kekova tekne turu fiyatları sunalım.

Kekova Tekne Turu Fiyat Teklifi Al
Kekova tekne turu fiyat teklifi al. Hemen bizi arayın özel Kekova tekne turu fiyatlarını öğrenin. Telefon: +90 533 151 98 76