Kekova Tekne Turu Tersane

Kekova Tekne Turu Tersane gezisi için saatlik, gecelik, günlük ve haftalık olmak üzere Antalya Demre Kekova’da Tersane gezi turu düzenliyoruz.

Tersane

Kekova Tekne Turu Tersane Kekova

Tersane Koyu Kekova adasının batı ucunda yer almaktadır. Kekova adasının yüzülebilen alanı, etrafı likya ve Roma dönemine ait kalıntılarla meşhur.

Yine bir tekne yolculuğu... Ancak bu seferki eski bir halk, eski bir medeniyet yolcuğuna. Yolculuk çok uzun değil sadece 20 dakika. Ama oluşan düşüncelerini kaleme almak nerden baksanız uzun yıllar alabilir. Neredeyse ilkel diye düşündüğümüz bir medeniyetin kurmuş olduğu tersane, inanılmaz bir stratejik noktada. İlk aklınıza gelen su altında kalmış bir medeniyetin o andaki teknolojisi. Sonra yaptığı gemilerin hayali düşünülüyor ister istemez.

Onlarca gemi yapımında kullanılan ya da bu konuda yardımcı malzeme üreten bakkallar su altında. Siz onların üzerinden yine bir tekne ile geçiyorsunuz.

Sizde Kekova Tekne Turu Tersane gezisine katılmak için Kekova Tekne Turu hizmetleri kapsamında telefon iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere uygun fiyatlarla Kekova tekne turu fiyatları sunalım.

Kekova Tekne Turu Fiyat Teklifi Al
Kekova tekne turu fiyat teklifi al. Hemen bizi arayın özel Kekova tekne turu fiyatlarını öğrenin. Telefon: +90 533 151 98 76