Üçağız Tekne Turu


Üçağız Tekne Turu için firmamız, Antalya Üçağız bölgesinde güzel vakit geçirmeniz için saatlik, günlük ve haftalık olmak üzere Üçağız tekne turu düzenlemektedir.

Kısa Üçağız Tekne Turu

Kısa Üçağız tekne turu bir buçuk saat Kaleköy, Batık Şehir ve Tersane Koyu gezisi yapılmaktadır. Kaleköy ve Batık Şehir gezilerek Tersane koyu kumsalında 30 dakika yüzme molası verilerek limana geri dönülür.

Günlük Üçağız Tekne Turu

Günlük Üçağız tekne turu sabah saat 10:30 – 17:00 saatleri arasındadır. Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Hamidiye Koyu, Kaleköy ve Boğazlar mevki gezilmektedir. Öğle yemeği, yüzme molası ve meyve ikramı yapılır.

Yatılı Üçağız Tekne Turu

Yatılı Üçağız tekne turu 3 gece 3 gündüz, 5 gece 5 gündüz ve 7 gece 7 gündüz tur seçenekleri bulunmaktadır. Kekova bölgesinin tüm koyları gezilmektedir. 7 gece ve 7 gündüz tur seçeneğinde Kekova bölgesi tüm koyları, Üçağız bölgesi koyları, Kalkan koyları ve Yunan adası olan Meis adasını ziyaret ediyoruz. Üçağız tekne turu için telefon numaramızdan bizi arayın.

Üçağız Tekne Turu Fiyatları

Üçağız tekne turu fiyatları saatlik, günlük ve haftalık olmak üzere fiyatlandırılmaktadır. Üçağız tekne turu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üçağız Tekne Kiralama Fiyatları

Üçağız tekne kiralama fiyatları saatlik, günlük ve haftalık olmak üzere fiyatlandırılmaktadır. Üçağız tekne kiralama fiyatları için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üçağız Tekne Turu